Irmak Yapım | Oyunculuk Ajansı - Cast Ajans
cast ajans, istanbul cast ajans, oyuncu ajansı, sepia yapım, dizi oyunculuğu, oyuncu başvuru, sinema oyunculuğu
312
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-312,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-13.1.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
Cast Ajansları

  • Cast ajansları nın amacı kadrosunun iyi yapıda olmasını sağlayarak profesyonel şekilde oyuncu, reklam yüzü, manken ve model hizmetlerini eksiksiz ve kaliteli şekilde sürdürmektedir. Cast ajansları aile yapısını dikkate alarak saygı çercevesinde güvenli ve sagınlığından ödün vermeyerek ilerlemelidir.

Ajanslar televizyon ekranlarına, oyuncuları, modelleri ve sunucuları kanal yetkililerine veya yapımcılara ulaştıran araç niteliğindedir. Cast ajansları ile oyuncu olmanın 2 belirli ilkesi vardır. Görsel sanatlara mereklı olmak ve sevmek , diğeri ise belirli yeteneklere sahip olduğuna inanmaktır.

Çağrı Merkezi
0 (552) 539 29 21
Dizi Ajansları

  • Dizi ajans firmaları, dizilerdeki oyuncu ihtiyacını karşılamak için yapım şirketlerine oyuncular sunmaktadır. Yapım şirketlerin ihtiyacını karşılayacak derecede oyuncu sunan dizi ajansları yapım şirketlerin yükünü hafifletiyor. Yapım şirketlerine sunacağımız oyuncu sayısı ne kadar artarsa sunum yapacağı kişi kapasitesi doğru orantıda artış göstermektedir.

Dizi ajansları filmlere birçok yeni yüz kazandırabilmektedir. Dizilerde oyuncu ihtiyacını karşılayabilmek için yapım şirketleri cast ajanslarına ihtiyaç duymaktadır.

Mankenlik Ajansları

  • Vücut tipi ve yüz tipi olarak kendine güvenen manken adaylarının katıldığı manken ajansları, manken olmak isteyen kişilerin fotoğraf kareleriyle konusunda uzman olan ekibin tercihiyle mankenlik ajanlarının kadrosunda bulunmaya hak kazanır. Mankenler model ismiyle de anılabilir.

Mankenlerin ya da manken adaylarının ortak noktada buluştuğu ve çalışabilecek ortamı hazırlayan kuruluşlara mankenlik ajansları denir.

Oyunculuk Ajansları

  • Gerek televizyonlarda gerekse beyaz perdede yayınlanan dizilere oyunculuk sektörünüde canlı şekilde tutmaktadır. Günümüzde oyuncu ihtiyacı artış göstermesiyle oyunculuk ajansının payına düşen görevinide artırıyor.

Oyunculuk ajansları figurandan, profesyonel oyuncuya kadar oyuncu ihtiyacını karşılamaktadır. Oyunculuk ajansları , her yaştan ve her özellikteki bireyleri oyunculuk kadrosunda bulunduruyor. 

IRMAK YAPIM Profesyonel Oyunculuk Ajansı

Medya ve Reklam sektöründe faaliyet gösteren Irmak Yapım, başta dizi, reklam ve sinema filmleri olmak üzere model ve mankenlik içinde oyuncu ve yardımcı oyuncu temin etmektedir.

Hercai

Sen Anlat Karadeniz

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz

Çukur

Yasak Elma

Şampiyon

Kuzgun

Kadın

Diriliş Osman

Profesyonel Ekip

Irmak Yapım’ın bütün çalışanları alanında yetkin ve uzman kişilerden oluşmaktadır. Şirket içi eğitimler, tüm ekibimize eksiksiz olarak verilmektedir.

Akıllı Danışmanlık

Irmak Yapım, yenilikçi ürün ve hizmetleriyle müşterilerine sıra dışı bir danışmanlık deneyimi sunar.

Şeffaf Hizmet Anlayışı

Irmak Yapım, sunduğu hizmetlerde şeffaflığa son derece önem verir.

Her Zaman Yanınızda

Irmak Yapım her zaman sizin yanınızdadır.

Özel Çözümler

Irmak Yapım, danışmanlığın kişiye özel olması gerektiğine inanır.

Yenilikçi Yaklaşım

Irmak Yapım, teknolojiyi ve yenilikleri takip eder. Böylelikle her zaman günceldir.

qode-eliptic-slider

Cast Ajansları

Dizi ajans firmaları, dizilerdeki oyuncu ihtiyacını karşılamak için yapım şirketlerine oyuncular sunmaktadır. Yapım şirketlerin ihtiyacını karşılayacak derecede oyuncu sunan dizi ajansları yapım şirketlerin yükünü hafifletiyor.

qode-eliptic-slider

Dizi Ajansları

Cast ajansları nın amacı kadrosunun iyi yapıda olmasını sağlayarak profesyonel şekilde oyuncu, reklam yüzü, manken ve model hizmetlerini eksiksiz ve kaliteli şekilde sürdürmektedir.

qode-eliptic-slider

Mankenlik Ajansları

Vücut tipi ve yüz tipi olarak kendine güvenen manken adaylarının katıldığı manken ajansları, manken olmak isteyen kişilerin fotoğraf kareleriyle konusunda uzman olan ekibin tercihiyle mankenlik ajanlarının kadrosunda bulunmaya hak kazanır. Mankenler model ismiyle de anılabilir.