Sms Hizmetleri

Neden Başlıklı SMS , Başlıklı SMS Nedir?
Cep telefonu kullanımının vazgeçilmez unsurlarından biri olan sms (kısa mesaj servisi), son yıllarda çok fazla artan reklam bilgilendirme ve duyuru gibi ihtiyaçları da karşılar ve bu doğrultuda birçok kişiyi de meslek sahibi yapar olmustur.

Gönderilen mesajın kullanıcıya firma ismiyle ulaştırılmasına başlıklı sms gönderimi denir. İçeriğinde reklam tanıtım bilgilendirme ya da duyuru gibi amaçlara hitap eden ve kitlelere gönderilen sms şeklidir. Dönüşü en hizli olan, hedef kitleye en çabuk ulaşılan duyuru çalışması olmakla birlikte, toplu mesaj hizmetleri günümüzde çok hızlı bir büyüme göstermekte ve birçok kişiye istihdam sağlamaktadır.

TOPLU SMS NEDİR? NERELERDE TOPLU SMS KULLANILIR?
Günümüzde cep telefonlarının çok yaygın ve etkin bir şekilde kullanılmaya başlaması ve her kesim tarafından benimsenmesiyle birlikte, SMS ile bilgi ve duygu alışverişi de giderek önem kazanmıştır. Bu da reklam, duyuru ve kampanyalara yansımış ve mobil dünya pazarlama alanında önemli bir mecra haline gelmiştir. Bunun yanı sıra şirketler iç duyurularını (özellikle saha ve satış ekiplerine) yaparken de yine Toplu SMS ile iletişimi tercih etmeye baslamıştır.